Blog Firmowy Roku 2015. Wygraliśmy!

piątek, grudnia 11, 2015 Urszula Augustyniak 0 Komentarze


W styczniu będziemy świętować pierwsze urodziny bloga Viperprint. Tymczasem już teraz dostaliśmy taaaaką urodzinową niespodziankę. Blog został podwójnym laureatem konkursu Blog Firmowy Roku 2015. To dla nas wielkie wyróżnienie i ważne potwierdzenie, że powzięta rok temu koncepcja jest słuszna. Ale przede wszystkim powód, by podziękować Wam – naszym Czytelnikom. Bez Was nie byłoby nas.

Kiedy w grudniu zeszłego roku usiedliśmy całym zespołem przy stole w sali konferencyjnej, żeby wspólnie wymóżdżyć, jak ma wyglądać (a przede wszystkim co zawierać) nasz blog firmowy, nawet nie planowaliśmy udziału w konkursie. Punktem wyjścia do założenia „Reklamy i druku” była potrzeba uruchomienia dodatkowego kanału informacyjnego dla Viperprint. Miejsca, gdzie moglibyśmy objaśnić, doradzić i podpowiedzieć Wam wszystko to, co najistotniejsze z perspektywy współpracy pomiędzy drukarnią a klientem. Wygląda na to, że się udało: zainteresowanie blogiem przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Co ważne, ogromną popularnością cieszą się wpisy dotyczące przygotowania pliku do druku i innych technicznych aspektów pracy w Viperprint. Bardzo się cieszymy, że są dla Was pomocne – o to chodziło!

Ale do rzeczy. Konkurs Blog Firmowy Roku jest organizowany przez Blogifirmowe.com już od siedmiu lat. To największa tego typu blogerska inicjatywa dedykowana firmom. Jej najważniejszym celem jest popularyzacja dobrych praktyk w tworzeniu komunikacji internetowej. W tym roku w szranki stanęło prawie 250 instytucji, więc jesteśmy naprawdę dumni z wyników:

NAGRODA W KATEGORII „BLOG DUŻEJ FIRMY 2015”

2 NAGRODA W KATEGORII „BLOG MŁODY 2015”

Jeszcze raz dziękujemy i bardzo serdecznie gratulujemy pozostałym konkursowiczom. Na liście zgłoszeń znajdowało się mnóstwo naprawdę dobrych blogów, które dostarczyły nam zresztą wielu godzin ciekawej lektury. Warto dzielić się doświadczeniem :)

0 komentarze: