100 000 wyświetleń. Konkurs!

wtorek, sierpnia 02, 2016 Urszula Augustyniak 12 Komentarze


Stało się: wczoraj naszemu blogowi stuknęło 100 000 wyświetleń. To kolejny po tytule Bloga Firmowego Roku dowód, że chcecie nas czytać i lubicie nas czytać. Potwierdzenie, że serwowane przez nas treści ułatwiają Wam pracę. Dziękujemy! Z tej okazji mamy dla Was szybki, łatwy i przyjemny konkurs.

100 000 wyświetleń to dużo czy mało? Bardzo dużo! Wszak drukarnia internetowa, choć też produkuje ładne rzeczy, nie może się równać np. z blogiem DIY. Druk wizytówek to nie przyrządzanie karkówek, poligrafia to nie pornografia, a i z modą mamy tyle wspólnego, co folia Soft Touch z aksamitem. Nasza dziedzina należy raczej do hermetycznych. Tym bardziej fajnie jest mieć czytelników tak samo zakręconych na punkcie druku jak my :)


Dlatego też chcielibyśmy oddać głos Wam. Pytanie konkursowe brzmi:

O CZYM MACIE OCHOTĘ POCZYTAĆ?

Powiedzcie nam, jakie tematy chętnie zobaczylibyście na blogu. Tutoriale, case study, techniczną wiedzę o produktach, a może dla odmiany coś z fotografii? Wszystkie sugestie będą mile widziane.

Piszcie w komentarzach pod tym wpisem! Koniecznie pod tym wpisem, nie na Facebooku. Dziesięć najciekawszych propozycji nagrodzimy Viperowskimi pendrive'ami plus kalendarzami magnetycznymi. Pełny regulamin konkursu można pobrać tutaj. Na odpowiedzi macie cały tydzień, aż do 9.08.2016 do północy. Wyniki ogłosimy w osobnym wpisie. 

12 komentarzy:

 1. Proponuję możliwości przedstawienia gotowych wizualizacji Klientom ;) Od kiedy zacząłem osadzać projekty w jakimś kontekście, zamiast gołego projektu na białym tle, sprzedają się znacznie lepiej.

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja bym chętnie poczytała o największych wpadkach przy druku, o jakich słyszeliście; więcej o tym, czego unikać, przygotowując skład; jakieś branżowe ciekawostki, o których się nie czytuje na co dzień. ;) Jako edytorka z wykształcenia lubię sobie od czasu do czasu pobuszować po takich informacjach. :) O, i o fajnych czcionkach bym poczytała. :D
  A może zrobilibyście ranking najpiękniejszych kalendarzy/wizytówek/ulotek świata w edycji 2016? :)
  Fajnie byłoby też np. obejrzeć od kuchni różne najnowsze trendy w druku - co się teraz robi, co już wyszło z mody?
  No i może największe wyzwania, z jakimi przyszło Wam się zmierzyć?

  OdpowiedzUsuń
 3. Chętnie poczytał bym o najdziwniejszych zamówieniach i klientach ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Może o zarządzaniu kolorem, profilach, ustawieniach programów.

  OdpowiedzUsuń
 5. Marzę o.tym aby obejrzec porzadny video tutorial - opisujacy skład projektu na przeźroczystym plastiku :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Chętnie poczytam o treściach reklamowych np. Na gadżetach, które drukowaliście, slogany reklamowe, o inspiracjach dla content marketingu, który powstaje tutaj na blogu. Ciekawym tematem wydaje się być też druk 3D. Dobrym video tutorialem z grafiki dot. osadzania tekstu i konwersacji, przygotowania do druku też uciesze oko :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Miło by było zobaczyć/przeczytać artykuł o druku... fotografii. Gdzie/co/jak przygotować i jak omijać chochliki drukarskie przy złym doborze medium pod druk. Czytałbym po stokroć aż sobie wpoję do głowy gdzie i w których momentach najlepiej użyć tego i tego podkładu czy też formy późniejszego nadruku i uszlachetniania.
  Pozdrowienia z nasych Gór :)

  OdpowiedzUsuń
 8. ja chętnie zobaczyłbym dwa rodzaje tematów:
  1) coś zabawnego w stylu "grafik płakał jak projektował" czyli największe szity jakie drukowaliście, albo tłumaczenia klientów
  2) chętnie dowiedziałbym się jak wygląda proces produkcyjny różnych produktów - albo w formie foto z opisami, albo video (oczywiście bez zdradzania tajemnic firmowych) :)

  OdpowiedzUsuń
 9. chciałabym zobaczyć filmiki z serii 'Od projektu do efektu', poprzez przygotowanie, na gotowym wydruku kończąc. Moglibyście też przedstawić ekipę pracowników i kto czym się zajmuje

  OdpowiedzUsuń
 10. Wiedzę techniczną o produktach! <3

  O Materiałach, całym procesie projektowym. Krok po kroku i co warto wiedzieć jako grafik - oraz jak to wygląda od kuchni :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Wszystko co dotyczy fotografii zawsze będzie mnie interesowało. Ciekawa również jestem jak wygląda proces produkcji a tez dla kogo słynnego pracowaliście.Pozdrawiam Ewa

  OdpowiedzUsuń
 12. Taki konkurs to kolejny dobry pomysł reklamowy. Chciałabym zobaczyć proces produkcji wizytówek. Jestem ciekawa jak powstaje każdy typ z nich.

  OdpowiedzUsuń