Nowa maszyna. HP Indigo 7600

niedziela, lipca 10, 2016 Urszula Augustyniak 2 Komentarze


Kto stoi w miejscu, ten się cofa. Dlatego na ostatniej Drupie, czyli światowych targach sprzętu drukarskiego, wybraliśmy się na shopping. Efekt? Zakup kilku nowych urządzeń, w tym maszyny drukującej HP Indigo 7600, dwa razy szybszej niż Indigo 5600, które już mamy. To dla Was doskonała wiadomość: dzięki nowemu nabytkowi uruchamiamy niskonakładowy druk ulotek i katalogów.

Od teraz większość zleceń na druk cyfrowy będziemy realizować na tej właśnie maszynie. Natomiast HP Indigo 5600 nadal będzie się zajmować robotą de luxe, taką jak druk na kartonach ozdobnych z kolorem białym.

Jakość, wszechstronność, produktywność  tak określa maszynę sam producent. Jest naprawdę szybka: drukuje w kolorze aż do czterech milionów stron miesięcznie. Ta dość abstrakcyjna liczba przekłada się na bardzo konkretne korzyści. Minimalny nakład ulotek i ulotek składanych wynosi 50 sztuk, a katalogów szytych - 10 sztuk.

Niskie nakłady już są na naszej stronie internetowej i można zamawiać do woli (nawet trzeba!). Samo Indigo zostanie zasadzone w parku maszyn w połowie lipca. Obiecujemy foto- i wideorelację z tego jakże radosnego wydarzenia. Na razie kto ciekaw, może obejrzeć rysunek poglądowy:

Klik! Wtedy się powiększy

Aha, zakupiliśmy też nowe urządzenie do lakierowania UV i parę rzeczy do robienia kalendarzy. Ale o tym wkrótce.

2 komentarze:

  1. Rewelacyjna maszyna! Bardzo wydajna. Mam nadzieje, że będzie wam bardzo dobrze służyć :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Faktycznie robi duże wrażenie.

    OdpowiedzUsuń