Nowa maszyna. HP Indigo 7600

niedziela, lipca 10, 2016 Urszula Augustyniak 5 Komentarze


Kto stoi w miejscu, ten się cofa. Dlatego na ostatniej Drupie, czyli światowych targach sprzętu drukarskiego, wybraliśmy się na shopping. Efekt? Zakup kilku nowych urządzeń, w tym maszyny drukującej HP Indigo 7600, dwa razy szybszej niż Indigo 5600, które już mamy. To dla Was doskonała wiadomość: dzięki nowemu nabytkowi uruchamiamy niskonakładowy druk ulotek i katalogów.

Od teraz większość zleceń na druk cyfrowy będziemy realizować na tej właśnie maszynie. Natomiast HP Indigo 5600 nadal będzie się zajmować robotą de luxe, taką jak druk na kartonach ozdobnych z kolorem białym.

Jakość, wszechstronność, produktywność  tak określa maszynę sam producent. Jest naprawdę szybka: drukuje w kolorze aż do czterech milionów stron miesięcznie. Ta dość abstrakcyjna liczba przekłada się na bardzo konkretne korzyści. Minimalny nakład ulotek i ulotek składanych wynosi 50 sztuk, a katalogów szytych - 10 sztuk.

Niskie nakłady już są na naszej stronie internetowej i można zamawiać do woli (nawet trzeba!). Samo Indigo zostanie zasadzone w parku maszyn w połowie lipca. Obiecujemy foto- i wideorelację z tego jakże radosnego wydarzenia. Na razie kto ciekaw, może obejrzeć rysunek poglądowy:

Klik! Wtedy się powiększy

Aha, zakupiliśmy też nowe urządzenie do lakierowania UV i parę rzeczy do robienia kalendarzy. Ale o tym wkrótce.

5 komentarzy:

 1. Rewelacyjna maszyna! Bardzo wydajna. Mam nadzieje, że będzie wam bardzo dobrze służyć :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Faktycznie robi duże wrażenie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Odpowiednia reklama Lublin to idealny sposób na poprawienie pozycji przedsiębiorstwa oraz zdobycie większej ilości klientów. Z jej pomocą można zwiększyć swoje dochody i osiągnąć sukces.
  reklama lublin

  OdpowiedzUsuń
 4. Odpowiednia reklama Lublin to idealny sposób na poprawienie pozycji przedsiębiorstwa oraz zdobycie większej ilości klientów. Z jej pomocą można zwiększyć swoje dochody i osiągnąć sukces.
  reklama lublin

  OdpowiedzUsuń
 5. Polecam gorąco usługi www.ccsdruk.pl - mają świetnych grafików!

  OdpowiedzUsuń