Seksmaszyna. Drukarka HP Indigo 5600

czwartek, lutego 12, 2015 Urszula Augustyniak 2 Komentarze

HP Indigo 5600

Jest szybka i posłuszna. Jest sprytna, wszechstronna i pracowita. Filigranowa w porównaniu z innymi. Łatwo ulega sugestiom, nie sprawia problemów w obsłudze. Jest bezkonkurencyjna. HP Indigo 5600 Digital Press to marzenie każdego drukarza.

Nie bez kozery można powiedzieć, że te drukarki cyfrowe są przyszłością rynku. Drukują w jakości offsetu, a przy tym są nie do pobicia, gdy chodzi o zlecenia nietypowe lub niskonakładowe. Nie każda drukarnia internetowa może się pochwalić posiadaniem tak zaawansowanej technologicznie maszyny. Właściwie to zaledwie kilka na cały polski rynek.

Ta drukarka jest tak dobra, że Moloko nagrała o niej piosenkę

Ale o co chodzi?

zaproszenia druk
Druk zaproszeń, papier STARDREAM Gold 285 g
Konkretnie o to, że druk ulotek, druk wizytówek czy druk pocztówek albo zaproszeń nigdy dotąd nie mógł sprostać oczekiwaniom designerów na tak wielką skalę i w tak przystępnej cenie. Potrzeba tylko kilkuset sztuk? Nie ma sprawy. Papier czarny jak dziecko w piekarniku, podłoże metaliczne, przejrzyste albo inne dowolne? Można zrobić od ręki, o ile w drukarni mają stosowny papier. A u nas zawsze mają. Dla firmowego grafika CMYK to za mało? There you go: piąty kolor - biały kolor. Efekt tutaj.  >>>

Z pomocą HP Indigo 5600 obsługujemy 125 różnych nośników, których grubość wynosi od 80 do 350 g (a to już dobry kawałek kartonu). Możliwości drukarki idealnie odpowiadają zatem potrzebom marketingu spersonalizowanego. Ogranicza Was tylko wyobraźnia. 

Cyfrowo to mogę u siebie wydrukować

Nie bardzo. Otóż ta konkretnie drukarka wykorzystuje unikalny patent druku offsetowo-cyfrowego.  Technologia druku ciekłego ElectroInk zapewnia wielokrotnie lepsze pokrycie farbą niż zwykłe drukarki cyfrowe, które spotkacie w punktach druku-oprawiania-wszystkiego-oraz-ksera. Wydruki z HP Indigo 5600 są nie do odróżnienia od offsetu. Nie ma opcji. Pięć stacji przygotowania farb i idealne odwzorowanie PANTONE dają ogromne możliwości. Szał.

drukarka HP Indigo 5600
HP Indigo 5600 instrukcja obsługi

A ja chcę na szybkensa

Słusznie. Przy druku 68 arkuszy w na minutę w trybie normalnym, 90 arkuszy w trybie podwyższonej aktywności oraz 272 stron w trybie monochromatycznym można się spodziewać naprawdę szybkiej realizacji zlecenia. Druk ulotek, wizytówek czy kart niewymagający uszlachetnienia lakierem UV lub innych dodatkowych zabiegów (dziurkowania, bigowania...), wychodzi z Viperprint jeszcze tego samego dnia, o ile zlecenie zostało złożone przed 12.00.

Jedna mała wada

Drukarka nie jest przyjazna zwierzętom. W starciu z HP Indigo 5600 te koty nie miałyby żadnych szans.

2 komentarze:

  1. Przydałaby się korekta merytoryczna i językowa tej reklamie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Czy mógłby Pan rozwinąć myśl dotyczącą korekty merytorycznej? Zapewniam, że jako drukarnia wiemy, na jakim sprzęcie drukujemy i jakie ów sprzęt ma możliwości techniczne.

    OdpowiedzUsuń