Kot reklamowy. Jak promować firmę?

środa, kwietnia 01, 2015 Urszula Augustyniak 0 Komentarze


Wizytówki są istotnym elementem promocji firmy: budują profesjonalny wizerunek i ułatwiają zawieranie nowych kontaktów biznesowych. W związku z dużym zainteresowaniem naszą promocją, jako pierwsi zdecydowaliśmy się wzbogacić ofertę o nowy produkt: koty reklamowe.

To propozycja dla tych, którzy nie boją się innowacji w biznesie i podążają za najnowszymi tendencjami rynku marketingu. Proponujemy koty full-color, z opcją wielu barw do wyboru (głównie odcienie beżu i brązu, możliwy również druk czarno-biały).

Koty reklamowe nie tylko wyróżnią Waszą firmę na tle konkurencji, lecz także sprawdzą się m.in. w roli niszczarki do dokumentów oraz dekoracji okna. Mogą również posłużyć jako pułapka na owady. Dodatkowo cechuje je wyjątkowa odporność na warunki zewnętrzne: można je bez trudu przenosić, dobrze reagują na dotyk. Cokolwiek problematyczny jest kontakt z wodą, ale nie wpływa na jakość.

Te wyjątkowe koty sprawią, że klient poczuje się zrelaksowany i doceniony, co stanowi doskonały punkt wyjścia do nawiązania długotrwałej współpracy. Odpowiednio zadbany kot reklamowy daje możliwości promocji, jakich nie było dotychczas w świecie reklamy.
…Prima Aprilis!

Mamy dla Was za to zupełnie prawdziwy i działający KOD promocyjny -10% na jeden dowolny koszyk zamówień: F0170a50d. Można go wykorzystać na stronie Viperprint.pl do końca kwietnia.

0 komentarze: